четвъртък, 16 юни 2011 г.

ОТСЛАБВАНЕ


КАК ДА КОРЕГИРАМЕ ТЕГЛОТО СИ, ПРЕДИ ДА ОТИДЕМ НА МОРЕ, БЕЗ СТРЕС И ГЛАДНИ ДИЕТИ?
www.youtube.com
НОВИНКА! Vision представляет программу коррекции веса KG-Off ЗАКАЗАТЬ МОЖНО ТУТhttp://rushop.visionshop.me//?from=017623200980Почти 60-70% жителей развитых...
преди 49 минути ·  ·  · 

ОТСЛАБВАНЕ


Отзывы применения БАД, добавок,vision    
                Татьяна Божкова, 34 года
Начальная стадия варикозного расширения вен, предлагали операцию. Вес составлял 80 кг. Принимала:Нутримакс в течение апреля- мая  с августа  - принимала в течение 4 месяцев Антиокс. Результат: боли в ногах прошли, операция не нужна. похудела на 20 кг. Результат виден на фотографии.
                           
                 Таратынова Людмила, 30 лет,
Внимание! Тем, кто угадает на какой фотографии мне 28 лет и мой вес 85 кг, а на какой — мне ЗО лет и мой вес 53 кг, я раскрою свой секрет. Для тех, кто угадал, сообщаю: за два года мне удалось снизить собственный вес на 32 кг и возвратить потерянное здоровье с помощью БАД к пище. Изменилась не только фигура, изменилось мышление, образ жизни. Мне 30 лет, я работаю медсестрой в городской больнице г. Северодвинска и благодарю судьбу за то, что есть компания VISION, которая преобразила мою жизнь!
               Кузнецова Вера, 1964 г.р.
Сведения предоставил врач-рентгенолог Гатаулин И. Р.
При обследовании после перенесенного гриппа был поставлен диагноз: саркоидоз легких, назначена гормональная терапия. В процессе лечения 
масса тела увеличилась с 68 кг до 96 кг, общее самочувствие ухудшилось. Обзорная рентгенограмма показала усиление легочного рисунка, расширение корней легких за счет увеличения бронхопульмональных и трахеобронхиальных лимфоузлов. Занялась закаливанием, постепенно снижая дозу гормональных препаратов. В результате переохлаждения и сотрясения мозга отмечалось обострение заболевания. Пришлось вернуться к прежним дозам гормонов. Простудными заболеваниями болела по 2-З раза в месяц.Когда узнала о продукции VISION  стала употреблять Детокс+,Антиокс+ ,Свелтформ+ и Женский комплекс . В результате вес снизился.  перестала часто болеть простудными заболеваниями, постепенно исчезали признаки поражения легких. А через полгода вообще забыла, что были проблемы.

ОТСЛАБВАНЕ


Отзывы применения БАД, добавок,vision    
Король Татьяна, 39 лет
Основные проблемы:   Неврастения,  избыточный весЗа 1 год приема БАДов вес снизился с 86 кг до 65 кг. В течение трех лет больше нет проблем со здоровьем вообще! Ощущаю радость и желание жить. В течение 12 месяцев принимала Детокс+ ,Антиокс+, Свелтформ+Хромвитал+. В течение 3 лет ни разу не болела простудными заболеваниями, исчезли  депрессии, эмоциональная нестабильность.  Наши БАДЫ — это просто фантастика! Я бесконечно счастлива, что работаю в компании VISION и вернула себе полноценное здоровье благодаря нашему прекрасному продукту!
     
                              
                           
                             Плешакова Ольга, 44 года
В течение 20 лет имела большие проблемы по здоровью, ходила на физиотерапию. На обследование пошла, когда дала о себе знать поджелудочная железа. И вот что я о себе узнала. У меня был пиелонефрит обеих почек с нагноением, беспокоили боли в области сердца, вес - 82 кг. Врачи объяснили, что проблемы с поджелудочной железой влекут за собой избыточный 
вес, а потом и сахарный диабет.Принимала: Из серии Classic hit каждый месяц - по два-три продукта.
Результат: У меня перестало болеть сердце, начал уходить вес, на четвертый месяц он составил 69 кг. Исчезли все былые проблемы.


 Щербинина Татьяна, 35 лет
Частые головные боли, бессонница, хроническая усталость, повышенная раздражительность, частые простуды, ангины, вегето-сосудистая дистония по гипертоническому типу, гипацидный гастрит, песок в желчном пузыре, тромбофлебит, гемморой, ожирение III степени, нарушение менструального цикла, мастопатия, остеохондроз, целлюлит.
Принимала: продукты линии 
Classic hit в течение 2 лет.
Результат: На сегодняшний день могу с уверенностью сказать, что я здоровый и счастливый человек. Меня не беспокоит ни одна из перечисленных проблем. Кроме того, я 
похудела на 36 кг (исходный вес 120 кг., размер - 58-60, сейчас вес 84 кг, размер - 48-50). Теперь у меня всегда хорошее настроение. Я счастлива от сознания того, что вернула здоровье себе и своей семье!"

В КОСМОСА С БАД ВИЖЪН


in БАД в космоса by Admin on ноември 24th, 2008No Comments
Виктор Афанасиев, командир на втората експедиция, посетила Международната Космическа Станция “МИР”

ДЕТСКИ


Раиса Николаевна

февруари 5th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
ritaПроблеми със здравето: Всички опити да си имам дете завършваха неуспешно – пъти изхвърлях плода, въпреки постоянния лекарски контрол.
Приемани продукти: Лайфпак Джуниър+.
Резултати: При седмата бременност още от втория месец започнах да приемам детските витамини. Приемах ги в продължение на 6 месеца. Този път резултатът е налице – това е моята дъщеря Рита!

Тодорка Антова – 5 год

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
гр. Лом Здравни проблемиОт 2-3 годишна няма апетит, много слаба имунна система, в резултат на което страда от изключително чести боледувания, ларингит и алергия.
Приемани продукти: Лайфпак Джуниър .
Резултати: Вследствие употребата на Лайфпак Джуниър в продължение на 6 месеца, детето значително подобри здравословното си състояние – придоби апетит, напълня, намаля честотата на боледуване от ОРЗ (остри респираторни заболявания). Наблюдава се много добро физическо и психическо развитие.
Tags: 

Диана и Ванко Тодорови

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: Дъщеря ни Гергана Иванкова Тодорова на 1 год. и 5 месеца случайно и бе установена диагноза – желязодефицитна анемия. В продължение на 1,5 месеца приемаше малтофер и мултивитаминни сиропи за засилване на имунитета, но хемоглобина и продалжаваше да пада.
Приемани продукти: Лайфпак Джуниър
Резултати: Една седмица след приема на Лайфпак Джуниър той вече беше в нормите. Детето ни не само оздравя, но 6 месеца не е и боледувало. То просто изгради имунитет и този факт ме убеди в качествата на продукта и ме накара да му се доверя безрезервно. Сега сме изправени пред проблема – никнене на зъби, защото от няколко месеца насам интензивно ни излизат със закъснение, но без нито една безсънна нощ до тук. Детето е спокойно и само по новото зъбче сутринта разбираме, че се е случило обичайното и дългоочаквано събитие. Не ми остава нищо друго освен да благодарим, че имаме продукта и ни помага. Пожелавам на повече хора да усетят щастието да си здрав!
Tags: 

Антон Гарифзянов, на 8 г.

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: Боледуваше 3-4 пъти в годината, дълго не можеше да заспи, беше разсеян.
Приемани продукти: За 1,5 години употреба на Лайфпак Джуниър Антон не се разболя нито веднъж, 5-10 минути са му достатъчни да заспи. Стана по-спокоен, по-добре се учи, самостоятелно прави домашните си.
Technorati Tags: 
Tags: 

Валерия Клинчева, на 4 г.

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: До 3 години растеше здраво дете. Тръгна на детска градина и започна: две седмици в градината, 1,5 – 2 месеца лечение у дома. После – хроничен трахеит, хроничен бронхит. Всяка нощ детето кашляше и трудно спеше. Един ден ми предложиха продуктите на Vision.
Приемани продукти: Започнах да давам Лайфпак джуниър и Детокс.
Резултати: След две седмици престана да кашля. Сега дъщеря ми приема тези продукти и аз съм доволна, че здравните й проблеми се решават.
Tags: 

Наиля Сафарова, на 12 г.

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: От ранна детска възраст има алергия към цитрусовите плодове и сладки храни: шоколад, бисквити, захар, мед. Даже от един изяден шоколадов бонбон температурата скачаше до 400С.
Приемани продукти: На 8 г. започна да употребява Лайфпак джуниърПакс,Антиокс и Детокс .
Резултати: Вече 3 години няма алергии. Освен това престана да боледува от ангини и бронхити.
Tags: 

Борис Скалнов, на 8 г.

януари 29th, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: От тригодишен имаше чести простудни заболявания и бронхити. През 1999 г. бе поставена диагноза: Аденоид ІІІ степен. Беше проведена хирургична операция. През април 2002 г. беше поставена диагноза: Аденоид ІІ степен и отново с препоръка за операция.
Приемани продукти: От октомври 2002 г. започна да пие Лайфпак джуниър иДетокс.
Резултати: След повторно обследване горната диагноза беше снета. От тогава не се посещавал поликлиниката. Завърши с отличие 1-ви клас в училището и 1-ви клас на музикалното училище.
Tags: 

Александър и Александра Боталови, на 4 и 5 г.

януари 23rd, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: Александър е с вродена патология: незарастнало небце. В резултат бързо се разрушават зъбите, имаше често стоматит. Лошо се хранеше, лошо спеше, имаше нисък хемоглобин. Изоставаше в ръста, теглото, беше на отчет в тубдиспансера.
Приемани продукти: От януари 2000 г. употребява Лайфпак джуниър. След един месец се нормализира хемоглобинът в кръвта. По-малко се разрушават зъбите, не го безпокои стоматитът, подобри се апетитът.
Резултати: Александър стана здраво и самостоятелно момче .
————————————————————–
Проблеми със здравето: Александра също много боледуваше, също бе на отчет в тубдиспансера. Лошо растяха косите й, безпокоеше я енуреза.
Приемани продукти: Започна да приема Лайфпак джуниър.
Резултати: В резултат Александра стана много здраво и енергично момиче с прелестни коси . За последно ходихме в поликлиниката през декември 1999 г.
Tags: 

Добринка Манатаркова, на 17 г.

януари 23rd, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: 3-4 години ме безпокоеше алергия (сенна хрема). С никакви лекарства, мазила, капки не можах да реша проблема. Освен това 2 години ме измъчваха силни болки в главата. Около 3 години страдах от предменструален синдром, през първите два дни на цикъла болките бяха невероятни.
Приемани продукти: След започване да приема продуктите на ВижънЛайфпак джуниърАнтиоксДетокс и Пакс болката в главата започна да намалява.
Резултати: Постепенно започнаха да отшумяват и всички останали проблеми, сега се чувствам великолепно.
Tags: 

Борислав Иванов, на 9 г.

януари 23rd, 2009 | Няма коментар Публикувано в Детски
Проблеми със здравето: лош апетит, повишена нервна възбудимост, два предни зъба не израснаха.
Приемани продукти: За един месец приемане на Лайфпак джуниър има невероятни резултати.
Pезултати: апетитът се подобри, стана по-спокоен и главно – зъбите пораснаха.
Tags: